dogruyer reklam bilişim tarihçemiz

dogruyer reklam bilişim Doğruyer A.Ş 11 Kasım 2013 yılında; kamu ve özel sektördeki firmalara, faaliyet göstereceği alanlarda, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak,şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm üretme felsefesi ile ticaret dünyasındaki yerini almıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet kalitesinden asla taviz vermeden başarı grafiğini yükseltmiş ve yükseltmeye de devam edecektir.

Bizlerkendimizi, bizleri tercih eden müşterilerimizin ekibinin bir parçası gibi hissederiz. Çünkü dogruyer reklam bilişim Doğruyer A.Ş’liler genç, dinamik, yaratıcı ve inovatiftakım arkadaşlarıyla birlikte çözüm ortaklarının mutluluklarını ve memnuniyetlerinien ön planda tutarak yollarına devam edeceklerdir.

dogruyer reklam bilişim Doğruyer A.Ş ekibi için takım ruhu her zaman önemlidir. Ortak bir amaç için ortak çalışma içinde olan takımımızı bir araya getiren ve bir arada tutan Doğruyer’in misyon ve vizyonudur.

Temel değerlerimiz gelecekteki büyüme yol haritamızı şekillendiriyor:


 • Üstün Hizmet Kalitesi

  Şirketimizin başarısı altında yatan temel neden, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel hizmet sunma konusuna sürekli verdiğimiz önemdir.

 • Liderlik Ve Yetkilendirme

  Bizim için en önemli unsur insan kalitesi olup, çalışanlarımıza ellerinden gelenin en iyisini yaratabilmeleri için inisiyatif alma yetkisi veririz. Bu yüzdendir ki en başarılı liderleri yine kendi şirketimiz içinden yetiştiririz.

 • Toplum

  Birçok alanda sosyal sorumluluk projesine katılarak topluma katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 • Verimlilik ve Dinamizm

  Çalışanlarımızın, hızlı değişen iş koşullarına uyum sağlarken dinamik olmalarını ve iş konularını ele almadaki yaklaşımlarında verimli ve etkili olmalarını beklemekteyiz.

 • Saygı ve Takım Çalışması

  Kendimize ve başkalarına karşı saygımız sonsuzdur. Takım çalışmasını ve büyümeyi teşvik eden bir ortam yaratmak için özen göstermekteyiz.

 • Şeffaflık

  Paydaşlarımıza karşı sorumluluk sahibiyiz ve onları etkileyebilecek eylemlerimizin, kararlarımızın, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.