BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN
modern insan kaynakları uygulamalarını kullanarak her geçen gün artan bir gelişimi desteklemek, işinin en iyisini yapan ve bundan keyif alan takımlar kurmak...


 • İŞE ALIM

  Amacımız, yetkinlik temelli mülakat tekniği ve bu tekniği destekleyen kişilik envanterlerinin uygulandığı işe alım süreciyle, bizimle çalışmaktan mutluluk duyacak, keyif alacak başarılı adayları aramızda görmektir.

 • KARİYER YÖNETİMİ

  Çalışanlarımızın mutluluğu, bizim için her şeyden önce gelir. Bu önceliği de dikkate alarak, kurduğumuz geri bildirim ve iç danışmanlık sistemleri ile çalışanlarımızın kariyer yolculuklarını en iyi şekilde destekliyoruz.

 • ÜCRET VE YAN HAKLAR

  DOĞRUYER A.Ş'de ücret sistemi, çalışanlarımızın aldığı sorumluluklar, üstlendiği görevler ve iş tecrübelerini temel alır. Yüksek performansı ödüllendiren adil ve rekabetçi ücret ve yan haklar modelimiz, alanında yetenekli ve başarılı insanları DOĞRUYER A.Ş'ye kazandırma düşüncesi ile kurgulanmıştır.

 • PERFORMANS DEĞERLENDİRME

  DOĞRUYER A.Ş çalışanları; yaptıkları işte en iyi sonuçları alması için desteklenir. Bu doğrultuda; çalışanlarımızın daha önce belirlenmiş objektif kriterler çerçevesinde, ortak oluşturulmuş hedeflere ulaşmaları için rehberlik edilir ve desteklenir. Başarı objektif olarak ölçümlenir.

 • EĞİTİM & GELİŞİM

  Bizim için gelişim her şey, olmakla birlikte gelişim hiç bitmeyen bir süreçtir. Kurum olarak daima gelişime, bilmekten daha fazla önem veririz. Bu düşünce ile çalışanlarımızın gelişime açık yönlerinin iyileştirilmesine yönelik dizayn ettiğimiz gelişim programları ile sürekli iyileştirme ve gelişimi hedeflemekteyiz.