• İNOVATİF TASARIMLAR

  Mevcut bir ürün veya hizmetin tasarımındaki artımlı (incremental) yenilikler ile teknik yeniliğin hiç olmadığı veya en az düzeyde olduğu tasarım çalışmaları ile elde edilen radikal anlamda yeni ürün veya hizmetleri kapsamaktadır

 • ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

  İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz.

 • DİJİTAL PAZARLAMA

  Bir firma veya markanın, dijital ortamda pazarlanma sürecidir. Günümüzün yeni pazarlama mecrası olarak değerlendirilen dijital pazarlama; radyo, tv, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanır.

 • MOBİL UYGULAMA

  Mobil tabanlı olarak hazırlayacağımız programlarla tablet veya telefonlardan istediğiniz her işlemi yapabileceksiniz.

 • WEB UYGULAMA

  Masaüstü programlarda yaptığınız bütün işlemlerini web'in gücünü kullanarak ister bilgisayarınızdan, ister tablet veya telefonunuzdan her yerden her an yapın. Mevcut programlarınızı web platformuna uygun olarak yeniden dizayn edebilir veya istediğiniz programı sıfırdan oluşturabiliriz.

 • MARKA DANIŞMANLIĞI

  Markayı tüketiciye sunmayı, markanın değerini belirlemeyi, marka bilinirliğini ve marka bağlılığını yaratabilmeyi, markanın vaadini müşteriye sunarken yaşattığı müşteri deneyimini bir yönetim süreci olarak ele alır ve bu sürecin nasıl olması gerektiğini derinlemesine analiz eder.

 • E-TİCARET

  Satışını yaptığınız ürünlerinizi size özel hazırlayacağımız muhasebe programlarıyla tam entegrasyonlu e-ticaret siteniz üzerinden yaparak hem zamandan hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

 • BASKI HİZMETLERİ

  Grafik tasarımı detaylı bir süreçtir. Logo Tasarımı, reklam görselleri tasarımı, yazışma evrakları tasarımı, broşür tasarımı gibi binlerce alt işi içinde barındıran bir konudur. Kurumsal değerlerinizi ve mesajlarınızı çok daha net bir şekilde karşınıza anlatmak için Doğruyer’in görsel tasarım çözümlerini seçebilirsiniz.